Kontaktisikud

Valdkondlikud kogemused ja tugevused: Tootlikkuse parendus ja efektiivsus, süsteemid, projektide rahastamine, innovatsioonide juhtimine Mentori ettevõtluskogemused: Maslov Consulting LLC – konsultatsioon, Anrol Deluxe Company – puhastusvahendite tootmine. Tutvustus: Mark on tegelenud ettevõtlusega, juhtimisega ja konsultatsiooniga üle 16 aastat. Alustavaid ettevõtjaid on abistanud viimased 7 aastat. Peamised konsulteerimise ja koolituste valdkonnad: tootlikkuse parendus ja efektiivsus, mittestruktuursed juhtimise meetodid, IT süsteemide juurutamine, projektide rahastamine ja innovatsioonide juhtimine. Ärijuhtimise magistrikraadi on Mark omandanud EBS-is.

Valdkondlikud kogemused ja tugevused: Ettevõtte loomine, käivitamine ja kasvamine- ettevõtte, kui süsteemi loomine (küberneetika). Innovatsioon. Turundus (Neuroturundus) ja müük (müügiorganisatsiooni loomine ja juhtimine). Ettevõtte positsioneerimine turul. Eristumise ja konkurentsieelise leidmine. Tootearendus ja hinnapoliitika. Ettevõtte strateegia (EKS-strateegia saksa VKE-de kogemusel). Koostöökogemus rahvusvaheliste kontsernidega. Riigihangetel osalemine.

Tutvustus: Mait on tegelenud juhtimise ja eraettevõtlusega ligi 15 aastat. Selle aja jooksul on Mait teinud koostööd suurte rahvusvaheliste kontsernidega energeetika, side, kindlustuse, ehituse ja riigikaitse valdkonnas. Mait on tegutsenud strateegia-, müügi- ja juhtimisalase konsultandina 12 aastat. Tehnikaalase hariduse on Mait omandanud Tallinna Tehnikaülikoolis, majandusalase hariduse Kempteni Kõrgkoolis Saksamaal. Koolitab alustavaid ettevõtteid koolituskeskuses Reiting OÜ ja on lektor Ettevõtluskõrgkoolis Mainor.